امروز : سه شنبه, 04 ارديبهشت 1397

گروههای تخصصی انجمن مهندسان مشاور خراسان رضوی

برگزاری جلسات گروه های تخصصی :

     جلسات گروههای تخصصی انجمن با تلاش نماینده محترم هیئت مدیره در گروههای تخصصی و پی گیری های رؤسا و نایب رئیسان محترم هر گروه در 7 شاخه :1- مهندسی آب 2- محیط زیست و کشاورزی و منابع طبیعی 3- راهسازی و ترافیک 4- ژئوتکنیک 5- معماری و شهرسازی 6- انرژی و نفت و گاز   7 - نقشه برداری و مطالعات جغرافیایی و برنامه ریزی فضایی طبق تقویم جلسات با برنامه ریزی قبلی و ارسال دعوتنامه و دستور کار برای اعضاء هر گروه به طور مستمر و ماهانه تشکیل گردیده است. صورتجلسات توسط روسای هر گروه تنظیم و از طریق دفتر انجمن و سایت انجمن در اختیار کلیه اعضاء به منظور اطلاع رسانی و  پی گیری موضوعات قرار داده شده است.

همچنین در نیمه اول سال جاری به پیشنهاد اعضاء فعال در جلسات گروه تخصصی؛ اقداماتی در خصوص ایجاد"گروه تخصصی ژئوتکنیک" به صورت مستقل و ایجاد "گروه تخصصی مهندسی آب" به منظور پیگیری تخصصی تر مسائل صنفی اعضاء انجام شده که مورد تائید هیات مدیره قرار گرفته است.

بدیهی است برگزاری جلسات فعال و مستمر گروه های تخصصی ، ضمن الزام اعضاء و مشاوران به تعهد در رعایت اخلاق حرفه ای ، مشکلات و پیشنهادات کارشناسی شده و تحقق پذیری را در قالب راهکار اجرائی به کارفرمایان تبیین ساخته و این انجمن را برای اقدام و پیگیری آن تجهیز و وظیفه مند می سازد.

ورود به سایتتبلیغات اعضا

تماس با ما

تلفن : 38718331 

فکس : 38718332 

ایمیل : این آدرس ایمیل توسط spambots حفاظت می شود. برای دیدن شما نیاز به جاوا اسکریپت دارید

نشانی : بزرگراه شهید کلانتری-بین میدان تلویزیون و جهاد-جنب بلوار نماز-مجتمع توریستی آبادگران ایران -طبقه فوقانی ساختمان انجمن شرکتهای ساختمانی و تاسیساتی - واحد 4

سخنی پند آموز

امام على سلام الله علیه :
مَنْ حَسُنَتْ خَليقَتُهُ طابَتْ عِشْرَتُهُ؛

هر كس خوش اخلاق باشد، زندگى‏اش پاكيزه و گوارا مى‏گردد.